צוות ניהול

Pic_10.png

מנהלת תחום DeserTech

סיוון כהן שחרי

ב-15 השנים האחרונות סיוון עוסקת בפיתוח קהילתי וחינוכי בזירות פורמליות ובלתי פורמליות רבות, זאת מתוך חיבור ערכי לתהליכי עיצוב מנהיגות והובלה בחברה הישראלית כמנוע לשינוי חברתי. בתפקידה כמנהלת תחום DeserTech בקרן מיראז' ישראל והמכון הישראלי לחדשנות, היא עוסקת בפיתוח האקוסיסטם שמקדם טכנולוגיות מדבר. בתפקידיה הקודמים ניהלה את תוכנית שנת השירות והנח"ל בבינ"ה, לימדה בבתי ספר והנחתה צוותים במסגרות שונות. בנוסף, סיוון היתה מעורבת בהקמת קהילות רבות בנגב והובילה מהלכי שינוי מדיניות בתחומי הפיתוח האיזורי. לסיוון תואר ראשון מאוניברסיטת בן גוריון בנגב.

Pic_104.png

פיתוח אקוסיסטם בינלאומי

סיני גוהר ברק

סיני הצטרפה לצוות DeserTech בזכות השילוב של שני עולמות- מדבר וחדשנות. בתפקידה כמפתחת האקוסיסטם של התחום, היא אחראית על הרחבת הקהילה, יצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים, והובלת תהליכי חדשנות פתוחה עם ארגונים שמעוניינים להכיר ולהטמיע טכנולוגיות מדבר. בתפקידה הקודם היא ניהלה את היחידה לחדשנות במגזר הציבורי והחברתי של חברת SIT ועבדה מול ארגונים ציבוריים וארגונים חברתיים בארץ ובעולם. סיני היא מנחה ויועצת חדשנות ובעלת תואר ראשון בסוציולוגיה מהאוניברסיטה הפתוחה. היא מתגוררת בקיבוץ בדרום.  

Hilel_01.png

מנהל קהילה

הלל אדלר

כמנהל הקהילה של DeserTech, הלל אחראי ליצור הזדמנויות לחיבורים ושיתופי פעולה עבור חברי הקהילה, על ידי הימצאות בקשר שוטף עם חברות סטארט-אפ ובניית מערכות יחסים מול בעלי העניין השונים בעולם הטכנולוגיות המדבריות. בנוסף הלל אחראי על ניהול פרויקטים בקהילה, והעלאת מודעות להזדמנויות והאתגרים בתחום החדשנות הטכנולוגית במדבר בכלל ובנגב בפרט. בעבר שירת כקצין בחיל הרפואה ועסק במסגרת תפקידיו השונים בבנייה, תכנון ופיקוד על קורסים פיקודיים של חיל הרפואה, ניהול פרויקטים ועבודת מטה, ופיקוד על צוותי רפואת חירום ושגרה בגזרה מבצעית פעילה.

כיום הלל הוא סטודנטB.A  לפוליטיקה וממשל ופסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון בנגב ומתגורר בבאר שבע.

Pic_103.png

מנכ"ל קרן מיראז' ישראל

ניקול הוד סטרו

Pic_102.png

מנכ״ל המכון הישראלי לחדשנות

יונתן מנוחין